درباره ما

در بهار سال 1370 در پی احساس نیاز شهرداری تهران به استفاده از سیستم اطلاعات جغرافيايي، گروهی از متخصصین داخلی به فکر پايه‌گذاري سیستم اطلاعات جغرافيايي افتادند، که مراحل طراحی، توسعه و کد‌نويسي آن در ایران انجام پذیرد و پاسخگوی نیازهای داخلی باشد. در مهر ماه سال 1383 شرکت شیوه نرم‌افزار با هدف تمرکز منابع انسانی و مالی، تسریع توسعه نرم‌افزار و بانك اطلاعاتي سراج و ارائه خدمات ویژه به مشتریان تأسیس گردید، که با بهره‌مندی از همان متخصصان داخلي و 20 سال تجربه درخشان، مسؤولیت پشتیبانی، توسعه و فروش بانك اطلاعاتي و سرور سراج را به عهده دارد و اکنون با ساختاری جدید و با به عضویت در آمدن در مجموعه گروه های سان به کار خود ادامه می دهد.

به عنوان یک نمونه شاخص از سوابق کاری شرکت در حوزه سيستم‌هاي رديابي (Online AVL-Tracking) و سيستم مديريت ناوگان(Fleet Management System)، مي‌توان به سيستم يكپارچه مديريت ناوگان سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي (با پشتیبانی از بیش از 2600 متحرک به صورت همزمان) اشاره داشت.

استراتژي “ارائه سرويس به عنوان راهكار” از ابتداي سال 1388 در كنار استراتژي محصول محور مطرح گرديد و با برنامه‌ريزي و تلاش مجموعه فني و مديريتي در سال 1389 به ثمر نشست و حجم خدمات ارائه شده در قالب راهكار در جهت تحقق اهداف شركت افزايش چشمگيري داشت. هم اكنون اين استراتژي با قوت بيشتري دنبال گرديده و افق جديدي را پيش روي فعالان عرصه فناوري و صنعت قرار داده است.

همچنین بکارگیری قابلیت های سرور AVL به عنوان یک Event Server، از جمله رویکردهای جدید شرکت است که در این زمینه می توان به پروژه سامانه یکپارچه سیستم های هوشمند حمل و نقل استان آذربایجان شرقی اشاره داشت که در این پروژه، دستگاه‌های ترددشمار این استان، به صورت یکپارچه با متحرکهای مجهز به GPS، تحت نظارت و مدیریت قرار گرفته است.

از سوی دیگر این شرکت در کنار فعالیت‌های خود در حوزه توسعه نرم افزار، فروش دستگاه‌های ردیاب(GPS) را نیز در دستور کار خود قرار داده است. بنابراین مشتریان محترم می‌توانند بسته کامل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز خود در حوزه مدیریت ناوگان و ردیابی متحرک‌ها را از شیوه خریداری نمایند. همچنین امکان بازدید حضوری و سرویس دستگاه ها توسط این شرکت فراهم شده و در این فرایند، دستگاه هایی که نیاز به تعمیر داشته باشند به محل شرکت ارسال شده و مشکلات آنها برطرف خواهد شد.